Rowerowe Jamboree- Nasi ludzie!

Dwóch naszych harcerzy tj. druh pwd. Tomasz Smolnik oraz druh Adam Tulec wylecieli dziś z Polski na Rowerowe Jamboree. Trasa zaczynała się w Polsce a skończy się w Japoni. Druhowie i reszta ekipy będzie przemierzać siódmą sztafetę przez górskie szlaki Pamiru na jednośladach z calym bagażem przez 3 tygodnie.

Celem projektu  Rowerowe Jamboree jest promowanie polskiego skautingu i naszego kraju przez najbliższe lata, aby w 2017 r. przedstawiciele blisko 200 krajów obecni na międzynarodowej konferencji skautowej w Azerbejdżanie zagłosowali za organizacją Jamboree w Polsce w roku 2023.

fot. Magdalena Kozioł

3/4 etapu siódmego na warszawskim Okęciu. Od lewej: Piotr Sudoł, Krzysiek Korsak, Zbyszek Sas, Katarzyna Siekierzyńska, Tomasz Smolnik oraz Adam Tulec. W Duszanbe czekają już Ula Ziober i Małgosia Duszyńska

TRZYMAMY KCIUKI!

CZUWAJ!