kolkaZ-25

Kręgi

Krąg Instruktorski "Niekończąca się opowieść"

Krąg instruktorski "Niekończące się opowieść" powstał w 2012 roku. Głównym celem kręgu jest integracja i aktywizowanie instruktorów, którzy wyrośli z wieku wędrowniczego, a nie pełnią funkcji w drużynach. Krąg swoim działanie wspiera działalność hufca oraz pomaga w organizacji imprez harcerskich. Przewodniczącym kręgu jest pwd. Piotr Grabowski (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

176960 494858093868330 1942587058 o

Krąg Starszyzny w Gaszowicach

Przewodniczący - Piotr Kozlik

Krąg działa w Gminie Gaszowice, wspierając zarówno działającą tam drużynę, jak i włączając się aktywnie w funkcionowanie Hufca Ziemi Rybnickiej.

Krąg Wapienica

Przewodniczący hm. Tadeusz Knura.

Krąg działa przy ośrodku obozowym rybnickiego hufca w Wapienicy.

Krąg Instruktorski przy 6HDŻ

Przewodnicząca phm. Aneta Rojek

Krąg skłąda się głownie z byłych członków 6 HDŻ i swoim działaniem wspiera poczynania rybnickich wodniaków.

Krąg Seniora

Przewodnicząca hm. Janina Grossek

Krąg w swoich szeregach gromadzi seniorów rybniskiego harcerstwa.