Gromady zuchowe

Próbna zuchowa przy SP34 "Magiczna Paleta"

Zbiórki odbywają się w Harcówce w SP 34 na ul. Reymonta 69 we czwartki w godzinach 16:00-17:30.

Drużynowa: dh. Anna Gacek

Załoga Wilczków 6HDŻ "Szóstkowe Żywioły"

"Szóstkowe żywioły" to załoga najmłodszych wodniaków z 6 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej.
W sezonie letnim zbiórki odbywają się w soboty od 09:00 do 12:00 na Stanicy Wodnej nad Zalewem Rybnickim, zaś w sezonie zimowym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Rybniku Orzepowicach przy ul. Borki 37D w godzinach 09:00-11:00.

Załogowa: dh. Natalia Niewrzoł

oswzuchy

4 Gromada Zuchowa "Komnata Tajemnic"

Komnata Tajemnic wbrew przypuszczeniem nie znajduje się w Hogwarcie, a w murach Rybnickiej podstawówki nr 4 w Golejowie.
Zbiórki odbywają się w poniedziałki w godzinach 14:40-15:40, w sali nr 101 (wejście od strony parkingu, w lewo i schodami na górę) zwanej właśnie Komnatą Tajemnic.

Drużynowa: phm. Michalina Musiolik-Zawadzka

Czuj!

11 Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty"

Zbiórki Leśnych skrzatów odbywają się we wtorki, w godzinach 17:30-18:30 w SP nr 20 - Gotartowice ul. Ziołowa 3.

Drużynowa dh. Joanna Sajkowska

Czuj!