Namioty

• Obóz_kadry_na_tle_latryn_z_Drugiej_Polany
  • Obóz_polsko-angielski_na_Drugiej_Polanie
  • Podobóz_na_Drugiej_Polanie

Na drugiej polanie mieści się wszystko, czego harcerzom do szczęścia potrzeba :D No dobra, prawie wszystko...

Polana, z każdej strony otoczona lasem, pomieści kilka sporych podobozów. Bliskość lasu i rzeki daje możliwości zarówno do ćwiczenia technik harcerskich, jak i rozgrywania najróżniejszych gier terenowych. Oddalenie od zaplecza całego ośrodka (jak np. stołówki, czy magazynów) sprawia, że obozy nabierają charakteru tych sprzed lat, kiedy las i namioty były jedynym, co składało się na obóz.

Oferujemy noclegi w namiotach 10-osobowych (znanych harcerskich 10-tkach). Namioty są nowe, maksymalnie kilkuletnie. W przypadku wielu podobozów w jednym czasie może nam braknąć nowych namiotów, ale do tej pory nie zdarzyło się to :)

W środku namiotu czeka na Ciebie:

• drewniana podłoga,
  • metalowe półki z drewnianymi płytami,
  • kanadyjka (łóżko polowe),
  • materac i koce.

Na polanie znajdują się:

• latryny (sanitariaty polowe),
  • sprzęt przeciwpożarowy dla każdego podobozu,
  • kaczyce (umywalnie z zimną wodą),

Do dyspozycji pełna obsługa kwatermistrzowska.