kolkaZ-47

Drużyny harcerskie

1 Drużyna Wędrownicza "Ignis"

Zapraszamy na fanpage druzyny: https://www.facebook.com/IgnisRybnik

Na zbiórki zapraszamy młodzież od 16 roku życia, odbywają się one w harcówce przy SP1.

Drużynowy: dh. Jonasz Chudzik

Tel. 507626757

2 Próbna Drużyna Harcerska

2 Próba Drużyna Harcerska działa przy ZSP nr 4 w Rybniku - Golejowie.

6 Harcerska Drużyna Żeglarska im. kmdr. Zbigniewa Przybyszewskiego

Zbiórki w okresie letnim (połowa marca-listopada) w każdą sobotę od 9 do 13, na stanicy wodnej nad Zalewem Rybnickim, ul. Rudzka, (przed przystankiem Chwałęcice Przystań w prawo). Mapę dojazdu można zobaczyć tutaj. Zbiórki w okresie zimowym (listopad-marzec) odbywają się w harcówce w ZSP nr 7 (ul. Borki 37D, 44-200 Rybnik) oraz w harcówce w SP nr 5 (ul. Różańskiego 14a, 44-200 Rybnik)

Drużynowy:  pwd. Bartosz Gliwa

Tel: 604 293 288

Wodniacy zapraszają na fanpage https://www.facebook.com/6HDZ.Rybnik.

8 Drużyna Harcerska "Krzyż Południa"

Zbiórki odbywają się we wtorki o godz.17:00 w SP nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika - Chwałowic w Chwałowicach (ul. 1 Maja 51, 44-206 Rybnik).

Drużynowa: dh. Izabela Bednarek

Czuwaj!

zbiorka 8DH czerwiec2014 10

9 Drużyna Harcerska "Kremenaros"

Zbiórki 9 DH odbywają się w soboty o godz. 14.00, w harcówce znajdującej się przy ul. Dąbrówki 3D (osiedle Nowiny) - harcówka znajduje się na parterze na przeciw windy (kraty w drzwiach).

kaludia bartkowiak

Drużynowa: sam. Klaudia Bartkowiak

Tel.

13 Ratownicza Drużyna Harcerska "Bratnie Dłonie''

Zbiórki 13 Ratownicza Drużyna Harcerska "Bratnie Dłonie" odbywają się w piątki w godz. 18:00 - 20:00 w SP 20 (ul. Ziołowa 3).

rafał tkocz

Drużynowy: dh. Rafał Tkocz

Tel. 797090507

15 Drużyna Harcerska "Spóźniony Wędrowiec"

15 DH "Spóźniony Wędrowiec" istnieje od 1997 roku, wiele lat działała przy szkole podstawowej nr 23, później gimnazjum nr 12 w Rybniku Niewiadomiu, natomiast od kilku lat zbiórki odbywają się w Szkole Podstawowej nr 22 w Rybniku Niedobczycach, a także w Szkole Podstawowej w Jankowicach Rybnickich.

15stka jest drużyną wielopoziomowa, zrzesza harcerzy z Niedobczyc, Niewiadomia, Jankowic i okolic.

Zbiórki odbywają się:

- we wtorek w Jankowicach około 16:15,
- w środę w Niedobczycach około 16:15.

karolina wojaczek

Drużynowa: pwd. Karolina Wojaczek-Rojek

Tel. 505501417

16 Harcerska Drużyna Pożarnicza "Bratnie Serca"

Zbiórki odbywają się w piątki w godz.16.00 do godz. 18.00 w SP nr 20 w Gotartowicach - ul. Ziołowa 3 (wejście główne szkoły + dodatkowe z tyłu szkoły).

wiktoria dworok

Drużynowa:  phm. Wiktoria Dworok

Tel. 609426610

17 Dużyna Harcerska "Salamandra"

Zbiórki odbywają się w czwartki w godzinach 16.00-18.00. Spotykamy się w harcówce mieszczącej się w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Jejkowicach. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat.

justyna konsek

Drużynowa: pwd. Justyna Konsek
Tel. 788 772 688

20 Drużyna Harcerska "Ad Astra"

Drużyna działa w Suminie. Harcówka znajduje się w sali niskiego parteru remizy OSP Sumina (boczne wejście od strony rzeczki) przy ul. Rybnickiej. Zbiórki odbywają się w każdy piątek o godz. 17:00.

Drużynę prowadzi dh. Beata Doleżych (kontakt: tel. 514 792 296, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

23 Drużyna Harcerska "Quercus"

23 Drużyna Harcerska działa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 w Rybniku-Zamysłowie (Ul. Wodzisławska 123).

Zbiórki odbywają się w piątki w godzinach od 16:00 do 18:00.

paulina sobczuk

Drużynowa: H.O. Paulina Sobczuk

Tel. 502 854 116

27 Drużyna Harcerska "Pogodne Serca"

27 DH "Pogodne Serca" to drużyna działająca w gminie Gaszowice.

Zbiórki harcerzy odbywają się w SP Gaszowice,  ul. Rydułtowska 8.

Więcej informacji o gaszowickiej drużynie można znaleźć na fanpage:  https://www.facebook.com/27DHGce?fref=ts.

wojtek buczko

Drużynowy: Wojtek Buczek

Tel. 513196434

34 Drużyna Harcerska "Watra" im. Braci Buchalików

Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o 12:00. Harcówka 34 DH znajduje się w SP 34 na ul. Reymonta 69 44-200 Rybnik - dzielnica Smolna.

Harcerze z Watry zapraszają na fanpage lub na forum: https://www.facebook.com/34dhwatra http://www.34dhrybnik.fora.pl/.

Drużynowy: pwd. Michał Sadowski