Rajd Świętokrzyski

Druhny i druhowie, czy w Waszym środowisku działają drużyny żądne przygód i niezapomnianych widoków? czy działają osoby chcące zgłębić wielkie tajemnice Gór Świętokrzyskich, skrywane przez wieki pośród mchu i gołobórz? czy działają grupy chętne zdobywać nowe przyjaźnie, otulone braterstwem i przypieczętowane dymem z ogniska?

Jeśli tak, to mamy dla Was znakomitą propozycję!
Już w czerwcu zapraszamy wszystkie chętne patrole na odnowioną (acz wciąż pełną tradycji) II Trasę Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego. Połączymy na niej nowoczesne techniki z wieloletnimi obrzędami, nadając naszej wspólnej wędrówce wyjątkowy charakter.
Czy czegoś nam brakuje?
Mamy przygody i widoki! Mamy tajemnice, mchy, gołoborza! Mamy przyjaźnie, braterstwo i ogniskowy dym!
Nie mamy jeszcze tylko Ciebie. Stwórzcie patrol już dziś i przybywajcie zdobywać Góry!
Kiedy? 4-7 czerwca 2015r.
Gdzie? Góry Świętokrzyskie
Za ile? 40zł/osobę
Na II Trasę HRŚ zapraszamy harcerzy starszych i wędrowników wraz z pełnoletnim opiekunem. Trasa jest biwakowa, ze sprzętem noszonym.
Więcej informacji dotyczących II Trasy znajdziecie tutaj:
www trasy: trasa2.rajdswietokrzyski.zhp.pl
fb trasy: facebook.com/trasa2